שיווק

שאלה

אני בתחילת התהליך לבניית העסק שלי

אני מכוונת אנשים להגשמה עצמית,

בעזרת Nlp,טיפול אנרגטי ,תיקשור ועוד

אשמח לעזרתכם כיצד לשווק ולפרסם..

סיפורי הצלחה והמלצות זה פחות הולך,כי זה מאוד אישי ועמוק…

רעיונות ( 3 )

  1
  2020-10-25T22:41:13+02:00

  היי אביבה,

  בעיקרון, הייתי ממליץ על שילוב בין 4 דברים (שלא יעלו לך כסף ועדיין ידרשו חשיבה ויצירתיות):

  א. ליצור לעצמך שם כבעלת סמכות בתחום ההתמחות שלך על ידי יצירת תכנים המכוונים לקהל שלך. הם יכולים להיות חלק מבלוג או פוסטים ברשת החברתית שבה הם נמצאים וצריכים להוכיח להם (מבלי לציין את זה בצורה מפורשת) שאת מבינה אותם, את החלומות שלהם ואת המגבלות שמונעות מהם להשיג אותם

  ב. תוכלי להביא סיפורי לקוח אנונימיים שמתארים איזה לקוחות מגיעים אליך, עם איזה נושא ואיזה תוצאה זה נתן להם, כל עוד את לא מציינת עובדות מזהות או אישיות עליהם. אפשר לעשות את זה בצורה מעט סיפורית ("היא הגיעה אליי עם עיניים מותשות. אחרי שבועות שלא הצליחה להירדם…")

  ג. לשלב בין התכנים שלך גם תכנים שיוצרים רושם כאישיים. את לא חייבת לשתף בכל חייך הפרטיים ועם זאת, אנשים מחפשים להתחבר לאנשים. ככל שהם מרגישים שהם יותר מכירים אותך, כך יהיה להם יותר קל להתחבר אליך ואז לרצות לקרוא/ לצפות/ לשמוע את התכנים שאת מפרסמת

  ד. להגיב לתכנים של אחרים. ככל שאת מגיבה יותר לתכנים של אנשים, כך הם רואים יותר את התכנים שאת מפרסמת. וככל שאת מתקשרת איתם יותר, הם ייחשפו אליך יותר ואפילו יגיבו אצלך. זה נכון לכל אתר מדיה חברתית. תקפידי לעשות את זה בעיקר עם אנשים שמשפיעים ברשתות החברתיות (כאלה שמגיבים לקהל שלהם) וגם עם כאלה שהם לא "משפיענים" ויכולים להיות הקהל שלך. שני הקהלים יועילו לך בטווח הארוך.

  1
  2020-10-25T23:44:17+02:00

  היי אביבה

  אמנם לא עסקתי מעולם בתחום אבל חבר טוב שלי מתעסק בזה. הייתי ממליץ לך בתור התחלה לפתוח עמוד עסקי ולהכניס בו הרבה תוכן וערך. כדי של לקוחות פוטינציאלים יהיה כדאי להכנס ולהכיר אותך.

  הייתי ממליץ לך להכין קורס או לכתוב ספר אינטרנטי קצר ולשווק אותו בקמפיין בפייסבוק

  מומלץ להיעזר באיש שיווק תותח ואם תרצי אוכל להמליץ לך על אחד.חשוב לשווק אותו במחיר זול יחסית. כך תיחשפי לקהל לקוחות גדול שיאהב את התכנים שלך ונראה הך כבעלת סמכות וכשזה יקרה, הרבה מהם גם יגיעו אלייך לטיפול

  בהצלחה

  0
  2020-10-28T12:29:20+02:00
  תשובה זו נערכה.

  תשמעי בגדול התשובה היא ..
  שכדי לקבל כדאי מאוד גם לתת בהתחלה..

  זה אומר שכמה שיותר סרטוני ערך באמת איכותיים שיכולים לשפר אנשים ולעזור להם, כמה שיותר מאמרים איכותיים לייבים וכו' ככה יותר יכירו אותך ואת העבודה שלך באמת ולא רק ישמעו סיפורים חיצוניים.

  עוד משהו שאפשר לעשות זה להתמקד בנישה מסויימת למשל- Nlp לספורטאים, או משו כזה.. ואז את תופסת חתך מאוד ספציפי מתוך כל הקהל של האנשים שרוצים לעבור טיפול ובעצם מוצאת לעצמך תת נישה לא תחרותית בתוך הנישה התחרותית הזאת, וגם יוצרת לעצמך שם בתחום יותר מסויים.. הרי בדוגמה שהבאתי מטפלים יש אלפים אבל מעבירי תהליכי nlp לספורטאים אני לא יודע אם יש הרבה ומנגד הקהל שצריך ליווי והכוונה מנטלית בספורט מן הסתם דיי גדול.

  דבר שלישי שהייתי אולי עושה במקומך זה להתחיל להציע לאנשים חבילות מוזלות אפילו מאוד למפגש יעוץ ותשאול כדי למצוא את הבעיה שתוקעת.. ומשם הם כבר יכולים להחליט האם בא להם לשלם.. או שהם מעדיפים שלא. וככה אין להם יותר מידי מה להפסיד ומצד שני הם מכירים אותך יותר לעומק ויכולים לדעת האם השיטה שלך מתאימה אליהם.

  ואחרי כל מטופל שסוגר אצלך ונניח עבר תהליך ומרוצה אפשר לכתוב לו הודעה מנוסחת יפה שאם הוא באמת מרוצה מהתהליך וזה הרים אותו קדימה בחיים את באמת תשמחי מאוד אם הוא יוכל לספר לחבר או לשני חברים עליך וככה ליצור פרסום טוב מפה לאוזן.

מה הרעיון שלך?