זה יותר דיון משאלה ספציפית – האם גם אתם מרגישים או הרגשתם בעבר שלא משנה כמה אתם עובדים על העסק שלכם תמיד אתם תספיקו הרבה הרבה פחות ממה שתכננתם?

שאלה

אני נמצא במצב קצת מעצבן
אחרי תקופה שבה התעסקתי בפרסום של בעלי עסקים באינטרנט החלטתי לשנות טיפה כיוון, עזבתי את מי שעבדתי איתו והתחלתי ללמוד לבד איך להקים אתרים בעזרת אלמנטור בכל מיני נישות שונות.. ואיך לעשות עמודי נחיתה כדי להזרים לשם לקוחות (בעיקר דרך פייסבןק) ואחרי זה למכור את הפניות ה"לידים" מעמודי הנחיתה האלה, לבעלי עסקים.
בתאוריה – לא מסובך בכלל ויש לי את רוב הידע.

רק שמה שקורה בפועל הוא שאני פשוט מתקדם בצורה כלכך איטית… אני לא יודע אם זה קשור לזה שאלמנטור יחסית מסובכת ולא קלה ללמידה, או לזה שאני קובע הרבה מידי מטרות (גם יכול להיות)

אבל מה שקורה הוא שבסוף היום אני מסיים עם לשון בחוץ ועם 40 אחוז בלבד ממה שרציתי לסיים לעשות באותו יום…. משהו שלא נותן לי פנאי גם לדברים אירים שרציתי להספיק ותאמת זה לפעמיפ מוציא אותי מדעתי..

אז כמו שאמרתי אין פה שאלה ספציפית מידי כי כדי לפתוח את כל ההרגלים והפעולות שאני מבצע ביום יום אני אצטרך כמה דפים חח

אבל מה שכן מעניין מאוד לשמוע זה האם אתם הייתם פעם במצב דומה עם העסק שלכם האם הרגשתם גם כאילו אתם רצים עם משקולות של 20 קילו על הרגליים.. ומה עשיתם כדי ליעל את העבודה ולסיים את היום כשהספקתם את כל מה שרציתם ואפילו הרבה מעבר לזה?

בטוח שהתשובות גם אם הם כלליות יתנו לי הרבה כיווני חשיבה מעולים..

תודה לכולם ויום מצויין.

 

רעיונות ( 4 )

  0
  2020-10-28T17:51:26+02:00
  תשובה זו נערכה.

  אני חושבת שכל מי שיש לו שאיפות גדולות מתמודד עם התסכול הזה.

  השאלה היא האם יש הרגלים שמפריעים לך לנצל את הזמן? האם יש דרך להיות יותר יעיל?

  (אתרים ממכרים, למשל…)

   

  כרגע הנושא הזה קשה לי במיוחד, בתור עצמאית עם 4 ילדים בבית…. כשיש לי מליון הפרעות שקוטעות את רצף העבודה ומסיחות את הדעת.

  0
  2020-10-29T15:43:10+02:00

  אני גיליתי משהו מאוד מעניין על עצמי. מדי פעם נכנסת לי לראש מחשבה ללמוד משהו חדש ואני נכנס לעובי הקורה. רק שללמוד לעשות משהו רק כדי לעשות אותו… זה לא מספיק כדי לדרבן אותי לתרגל. בעיקר כשאין מטרה ותוכנית מסודרת מול העיניים שלי איך ליישם אותו לפני שאני יוצא לדרך.

  בגלל זה, לפני שאני מתחיל לבנות אתר חדש (כדוגמה), אני קודם כל יושב וחושב: מה המטרה של האתר? איך אני מתכוון לגרום לאתר להשיג את המטרה הזו? איך אני רוצה שהאתר הזה ייראה או יהיה בנוי כדי להשיג את המטרה הזו? ואז רושם את כל זה ועושה סקיצות על דף. ממש חושב מה יהיה המסע של המשתמש באתר.

  מהרגע שיש לי את הכל כתוב, נהיה הרבה יותר קל לעצב את זה עם מערכות כמו אלמנטור. למרות שזה עוד לא השלב. עכשיו, אני מחפש השראה. בודק אתרים שקיימים בחו"ל בנושא. מתאים את העיצוב כדי שגם ייראה יפה ולא רק פונקציונלי. ורק אז, מתחיל לעבוד עם האלמנטור.

  בשיטה הזו, נהיה הרבה יותר קל לעשות כל דבר שאתה מתכנן. כי ברגע שאתה מתחיל לבנות בלי לדעת לאן זה אמור להתקדם, זה סתם לעשות כדי לעשות. ולא באמת מקדם אותך לכיוון היישום של הדבר.

  1
  2020-10-30T15:11:42+02:00

  נראה לי שעלית פה על נקודה ליאור

  אני באמת מתחיל לעבוד כל הזמן ומעלה את הסטנדרט שלי תוך כדי עבודה כלומר משנה כל הזמן את מה שעשיתי כי מתאים לי משהו יותר טוב… במקום לתכנן מראש איך זה יראה…

  ולגבי לקחת השראה מאחרים בבניית אתרים ועמודים זה בדיוק טיפ שקבילתי מחבר ף, עוזר מאוד.

   

  1
  2020-10-30T15:24:23+02:00
  תשובה זו נערכה.

  ושרה מכיר את זה לגמרי… אצלי החיסרון הכי גדול זאת המשפחה (ההורים)נהיה לפעמים בלתי אפשרי לדלג על ההפרעות ולעבוד.

  לגבי השאיפות אני חושב שהבעיה (או לא בדיוק בעיה) אצלי היא שיש לי יותר מידי שאיפות ביותר מידי תחומים ואז אני פשוט מתוסכל כי מן הסתם לא הכל מגיע לידי ביצוע…

  בכל מקרה מניח שזה טוב מלשבת בלי לרצות להתקדם.. פשוט צריך איכשהו למצוא זמן לרוב או פשוט להתייעל.

   

מה הרעיון שלך?