הירשמו עכשיו

התחברות

שכחתי את הסיסמה

איבדת את סיסמתך? נא להקליד את כתובת האימייל שלך על מנת לקבל קישור ליצירת סיסמה חדשה באמצעות דואר אלקטרוני.

התחברות

הירשמו עכשיו

על מנת להגיב לשאלות, לעקוב אחרי שאלות ובכלל, ליהנות מהאתר עד הסוף, רצוי להירשם. לא מכריחים. רק מציעים לך להפוך לחלק מקהילת מקדמי החשיבה שלנו, להיעזר באחרים ולעזור להם.

ההרשמה דורשת אישור, כדי לשמור על קהילת מקדמי החשיבה שלנו איכותית ככל האפשר. לכן, לאחר ההרשמה, נדאג ליצור איתך קשר. אם בא לך לצאת לדרך אתנו כדי לבנות עתיד טוב יותר, זה הקישור עבורך:

הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות הבאה מכילה מידע על ההתאמות שביצענו עד עכשיו באתר mindpop.co.il (להלן: "האתר" או "אתר האינטרנט") שמופעל על ידי בית הספר הישראלי ל-NLP (להלן: "החברה" או "אנחנו" או "לנו") וכדי לאפשר לך ליצור קשר עם החברה בענייני נגישות.

לפי הרגע, אנחנו לא מחויבים להנגשת אתר האינטרנט לפי תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013 של מדינת ישראל. עם זאת, חשוב לנו להנגיש את השירותים שאנחנו מספקים לכלל האוכלוסיה כדי לאפשר שיוויון הזדמנויות הוגן לכל מי שבוחר להשתמש באתר או בשירותים שלנו.

מכיוון שזה המצב, הנגשנו עד עכשיו את האתר בהתאם לרמת נגישות A, לפי Web Content Accessibility Guidelines (להלן: "WCAG") של ארגון W3C Web Accessibility Initiative (WAI).

בנוסף, אנחנו משתדלים להנגיש את האתר כך שיתאים לרמת נגישות AA לפי ה-WCAG כדי שכל משתמש יוכל להיכנס אל האתר ולקבל שירות ומידע בצורה שווה וללא כל אפליה.

רכיבים ואיזורים מונגשים

עד עכשיו הנגשנו את הדברים הבאים שיכולים להיות מופעלים באמצעות סרגל ניווט הנמצא מאחורי כפתור הנגשה זמין ללחיצה בצד שמאל של המסך:

1. החלפה לגופן טקסט קריא.

2. שינוי גודל גופן טקסט – הגדלה והקטנה של גופנים ולחליפין שימוש במקשי CTRL ביחד עם המקשים + להגדלת הגופן או – להקטנת הגופן, במקלדת.

3. ניווט ללא עכבר – שימוש במקש TAB במקלדת.

4. הסרת אנימציות.

5. מצבי ניגודיות כהה ושחור לבן.

6. תיאור אלטרנטיבי – ברוב התמונות באתר יש תגית ALT עבור קוראים ומכשירים.

7. סימון כותרות וקישורים.

8. הוספת קו תחתון בעת מעבר עם העכבר על קישורים, ניתן להציג קו תחתון.

אנחנו משתדלים כמיטב יכולתנו להמשיך לשפר את הנגישות של האתר ולהנגיש אותו, מעבר לרשימה זו.

משוב ופניות אלינו

אנחנו מכבדים כל משוב בנוגע למידת הנגישות של האתר שלנו ונפעל לבצע כל שינוי שיידרש. במידה ויש לכם משוב שכזה, נתקלתם בבעיית נגישות באתר או עלתה שאלה בנושא, ניתן לפנות אל נציג הנגישות שלנו במייל המפרט את השינויים הנדרשים:

ליאור ברקן
אימייל: lior@operationlp.com

בדרך כלל, מענה על הפנייה יתבצע תוך 2 ימי עסקים לכל היותר.

תפריט נגישות